David Tägtström teckning

354384

DAVID TÄGTSTRÖM (1894-1981): Porträtt föreställande Gustaf VI Adolf, signerad och daterad David Tägtström 56, blyerts, 27 x 16 cm

Konst, Teckningar

Tavelvagn 5

David Tägtström teckning

Budhistorik (7 bud)
2253323
850
2265443
2253323
700
2264795
650
2253323
600

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.