Christian Björn Larsen oljemålningar

354383

CHRISTIAN BJÖRN LARSEN, 2 st., flickporträtt, signerade och daterad Christian Björn Larsen 67/68, olja på pannå, 33 x 26 resp 24 x 27 cm

Tavelvagn 5

Budhistorik (1 bud)

2258770
2016-01-13 19:01:38

2016-01-17 kl 21:18
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.