Byrå

354381

BYRÅ, med stenskiva, 3-lådig, Frankrike, 1800-tal, fanérad i mahogny m.fl träslag, draghandtag och beslag i mässing, höjd 84, 104x47 cm, nyckel finns

Fläckar, fanérskador, mindre maskangrepp i en låda

Rum 6

Byrå

Budhistorik (13 bud)
2265463
3 200
2262001
2265462
2262001
2 800
2255354
2 600

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.