Mårten Andersson itografi

354380

MÅRTEN ANDERSSON (född 1934): Komposition med åsnedragen kärra, signerad Mårten A, Provtryck, färglitografi, ca 26x34 cm

Fack 23

Mårten Andersson itografi

Budhistorik (7 bud)
2264676
1 600
2264658
2264658
1 300
2259330
2259330

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.