Björn Wiinblad

354379

BJÖRN WIINBLAD, skålfat, glaserat lergods med dekor av liggande figur, signerad och daterad Björn Wiinblad -72, 42x42 cm

Slitage

Keramik/Porslin

Rum 7

Björn Wiinblad

Budhistorik (5 bud)
2264431
2264056
1 400
2254136
1 300
2264055
2254136

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.