Mårten Andersson färglitografi

354378

MÅRTEN ANDERSSON (född 1934): Komposition med djur, signerad och daterad Mårten A, 1975, PT, färglitografi, ca 34x27 cm

Fack 21

Budhistorik (9 bud)
2264675
1 600
2264657
2264674
2264657
1 400
2259329
1 300

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.