Berndt Friberg

354375

BERNDT FRIBERG, bordslampa, stengods, gulglaserad, signerad och daterad Friberg G, höjd 28 cm (44 cm inkl skärmställning)

Livet med enstaka svarta streck

Keramik/Porslin, Belysning, Design

Rum 20

Berndt Friberg

Budhistorik (2 bud)

2258925
2254140

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.