Timo Sarpaneva

354369

TIMO SARPANEVA, vas, "Finlandia", Iittala, grågrön glasmassa, blåst i förkolnad träform, signerad TIMO SARPANEVA 8350, höjd 25 cm

Nagg under brättet

Glas, Konstglas, Diverse

Timo Sarpaneva

Budhistorik (1 bud)

2264306
2016-01-17 10:30:38

2016-01-17 kl 10:36
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.