Litografi 1900

354366

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal), "Dans le clairiere", signerad och numrerad 21/50, litografi, 48x58 cm

Vågigt blad

Tavelvagn 4

Litografi 1900
Budhistorik (1 bud)

2258908
2016-01-13 20:22:51

2016-01-17 kl 21:39
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.