Jean Bazaine

354365

JEAN BAZAINE (Frankrike, 1904-2001): Komposition, signerad och daterad Bazaine, 65, färglitografi 34/100, bladmått 72x48 cm

Gulnader

Tavelvagn 4

Jean Bazaine
Budhistorik (8 bud)
2264408
2264117
2264407
2264117
2264400
750

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.