Johnny Andersson akvarell

354364

JOHNNY ANDERSSON (Malmö, född 1940), Skånegård, signerad och daterad -95, akvarell, 17,5x23 cm

Fack 38

Johnny Andersson akvarell

Budhistorik

2016-01-17 kl 15:16
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.