Matservisdelar Rörstrand

354359

RÖRSTRAND, matservis, ca 48 dlr, "Sverige", flintgods, bestående av: 8 mattallrikar, 11 djupa, 9 förrätt / desserttallrikar, 9 asssietter, terrin med lock, 1+2+1+2+2 uppläggningsfat, kanna, såsskål

Enstaka skador i form av sprickor, nagg och missfärgningar

Keramik/Porslin

Monter 6

Matservisdelar Rörstrand

Budhistorik (22 bud)
2264722
3 200
2264726
2264722
2 600
2264724
2 400
2264722

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.