Vicke Lindstrand Kosta

354355

VICKE LINDSTRAND, figurin, Kosta, fågel, underfång i svart och vitt, signerad Kosta Lf 3, höjd ca 33 cm monterad på träsockel

Glasmista och smärre repor

Glas, Konstglas, Design

Monter 5

Vicke Lindstrand Kosta

Budhistorik (16 bud)
2263550
2254065
2263549
950
2254065
900
2263547
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.