Hjalmar Linde oljemålning

354352

HJALMAR LINDE (1864-1948), Träd vid kust, signerad H Linde 1912, olja på duk, ca 60x80 cm

Konst, Äldre måleri

Tavelvagn 16

Hjalmar Linde oljemålning

Budhistorik (2 bud)

2264607
2254168

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.