Slaglåsstudsare

354342

SLAGLÅSSTUDSARE, svensk, förändrad m/1815-20 för infanteriets jägare, Norrtälje faktori, längd 114 cm
Proveniens: Tullverket

trälagning framför låset

Vapen/Medaljer

Rum 11

Slaglåsstudsare

Budhistorik (19 bud)
2273827
5 200
2273942
5 000
2273827
4 800
2273935
4 600
2273827
4 400

Slutpris SEK:
5 200
524 EUR, 595 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.