Flintlåsstudsare

354341

FLINTLÅSSTUDSARE, svensk, m/1815-20 för infanteriets jägare, Norrtälje faktori, längd 115 cm
Proveniens: Tullverket

smärre slitage

Vapen/Medaljer

Rum 11

Flintlåsstudsare

Budhistorik (26 bud)
2273916
11 000
2273908
10 500
2273901
10 000
2273904
10 000
2273901
9 800

Slutpris SEK:
11 000
1 108 EUR, 1 258 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.