Slaglågevär

354337

SLAGLÅSGEVÄR, svenskt, m/1815-49, längd 147 cm
Proveniens: Tullverket

träskador

Vapen/Medaljer

Rum 11

Slaglågevär

Budhistorik (9 bud)
2273922
2 800
2271772
2 600
2270118
2 400
2271769
2 400
2270118

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.