Tallrikar 1800-talets slut

354328

TALLRIKAR, 33 st., 1800-talets slut, möjligen Frankrike, glas med dekor, diameter 21 cm

Dekorslitage

Glas, Vaser, skålar, fat

Monter 5

Tallrikar 1800-talets slut

Budhistorik (41 bud)
2265205
8 400
2265204
8 200
2265201
8 000
2265203
7 800
2265201
7 600

Slutpris SEK:
8 400
846 EUR, 961 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.