Pottstol

354325

POTTSTOL, gustaviansk, 1700-tal, rödmålad med dekor av blomslinga, skuren dekor, sitthöjd 43 cm

Lagningar och komplettering

Rum 12

Pottstol

Budhistorik (5 bud)
2265124
2264818
2264727
750
2258736
550
2256808
500

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.