Soffa 1800-talets första hälft

354324

SOFFA, 1800-talets första hälft, imitationsmåleri i brunrött, dekormålad i blått och svart, höjd ca 120, 152x67 cm

Bruksslitage, lös dekordel, senare sits

Ändringar/tillägg
Lös dekordel finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 12

Budhistorik (5 bud)
2264995
2263000
650
2262999
2262998
2261112

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.