Kälke 1900-talets mitt

354323

KÄLKE, 1900-talets mitt, "Champion", längd ca 100 cm

Bruksslitage, 1 planka böjd

Diverse

Rum 5

Kälke 1900-talets mitt

Budhistorik (2 bud)

2265251
2258394

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.