Öronlappsfåtöljer

354320

ÖRONLAPPSFÅTÖLJER, 1 par, blommig klädsel, med nackkuddar, totalhöjd ca 105 cm

Slitage, klädsel med fläckor och skador

Rum 19

Öronlappsfåtöljer

Budhistorik (1 bud)

2261818
2016-01-15 20:23:34

2016-01-17 kl 17:12
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.