Gösta Werner

354319

GÖSTA WERNER (1909-92): Polar, Ålesund-Norge, signerad och daterad Gösta Werner -71 m, akvarell på papper, 39x47 cm

Tavelvagn 6

Gösta Werner

Budhistorik (9 bud)
2263724
3 200
2261974
2262462
2261974
2 600
2261545
2 400

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.