Ludvig Lubbe Nordström Ulfön

354315

LUDVIG "Lubbe" NORDSTRÖM (1882-1942): "Ulfön 1935", signerad och daterad Ludvig Nordström 31.3.35, akvarell, ca 29x42 cm

Fläckar

Tavelvagn 6

Ludvig Lubbe Nordström Ulfön

Budhistorik (11 bud)
2264695
2263893
750
2264690
700
2263893
650
2263916
600

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.