Ossian Elgström

354313

OSSIAN ELGSTRÖM (1883-1950): Boplats med kajak och båtar, signerad och daterad O Elgström 1915, akvarell, 17,5x29 cm

Urklipp

Konst, Teckningar

Fack 2

Ossian Elgström

Budhistorik (29 bud)
2264593
3 800
2265230
3 600
2264593
3 400
2265229
3 200
2264593

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.