Stolar Sjuan Arne Jacobsen

354307

ARNE JACOBSEN, stolar, 6 st, "Sjuan", Fritz Hansen, Danmark, svartlackerat böjträ, stålunderrede, stämplade FH DENMARK, 1980-tal, sitthöjd ca 43 cm

Slitage

Möbler, Stolar, Design

Rum 22

Stolar Sjuan Arne Jacobsen

Budhistorik (44 bud)
2264238
12 500
2264229
12 000
2264229
11 500
2264227
11 000
2264218
10 500

Slutpris SEK:
12 500
1 259 EUR, 1 430 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.