Biblioteksstege

354303

BIBLIOTEKSSTEGE med fyra trappor, England, 1900-talets andra hälft, mahognybetsad, mässingstrissor, totalhöjd 162 cm

Slitage, mässingsknopp högst upp sitter lös

Rum 8

Biblioteksstege

Budhistorik (22 bud)
2265381
3 600
2263698
3 400
2265379
3 400
2263698
3 200
2263688

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.