Philipp Franck Blommande syrener

354301

PHILIPP FRANCK (Tyskland, 1860-1944): Blommande syrener, signerad Philipp-Franck, olja på duk, 49x67 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Budhistorik (6 bud)
2265674
10 500
2261638
10 000
2261637
8 000
2260907
2255228
1 600

Slutpris SEK:
10 500
1 057 EUR, 1 201 USD
Utropspris SEK:
14 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.