Doina Enos oljemålning

354291

DOINA ENOS (född 1958), "Sommarvimmel i Waxholm", signerad Doina, målad 2005, olja på duk, 67 x 98 cm; oramad
Historik: Galleri i Waxholm samt utställning på Hägernäs galleri januari 2016

Kundcenter

Doina Enos oljemålning

Budhistorik (7 bud)
2265397
2 400
2264483
2263714
2259413
2258144

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.