Stig Claesson färglitografier

354287

STIG CLAESSON (Slas), (1928-2008): (2), Lantmotiv med liten traktor respektive nyplöjd åker, signerad Stig Claesson 75, 296/300, färglitografi, ca 43x55 cm

Tavelvagn 5

Stig Claesson färglitografier

Budhistorik (27 bud)
2264931
2 400
2264928
2264927
2264925
1 900
2264920
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.