Dockskåpstillbehör 1800-tal

354277

DOCKSKÅPSTILLBEHÖR, sekelskiftet 1900, metall, bl a öppen spis, ljuskrona, fotoramar, ljusstakar mm, i box

Skador

Diverse, Leksaker

Monter 5

Dockskåpstillbehör 1800-tal

Budhistorik (22 bud)
2264884
2264886
2 800
2264884
2 600
2264879
2 400
2264883
2 400

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.