Ljuskrona

354276

LJUSKRONA för sex ljus, behängd med olikslipade prismor, mässingsstomme, 1900-tal, höjd ca 58 cm

Slitage, enstaka prismor kan saknas

Belysning, Taklampor

Rum 20

Ljuskrona

Budhistorik (4 bud)

2265460
450
2265299
2262548
2254806

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.