Stig Claesson färglitografi

354273

STIG CLAESSON (Slas), (1928-2008): (2), Lantmotiv med får och kor, signerad Stig Claesson 75, 280/300 respektive 296/300, färglitografi, ca 43x55 cm

Tavelvagn 5

Stig Claesson färglitografi

Budhistorik (12 bud)
2265015
2265013
750
2265014
750
2265013
700
2265007
650

Slutpris SEK:
78 EUR, 91 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.