Taklykta

354272

TAKLYKTA för tre ljuspunkter, glas, mässingsstomme, 1900-talets andra hälft, höjd ca 55 cm

Slitage

Belysning, Taklampor

Rum 17

Taklykta
Budhistorik (42 bud)
2264594
8 800
2264612
8 600
2264594
8 400
2264604
8 200
2264594
7 800

Slutpris SEK:
8 800
860 EUR, 1 006 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.