Oljemålning med gustavsbergsmotiv

354269

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Motiv från Gustavsberg, monogramsignerad EB 1904, olja på duk, ca 68x43 cm

Smärre krackelyr

Fack 3

Budhistorik (1 bud)

2265658
2016-01-17 21:09:29

2016-01-17 kl 21:27
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.