Louis Charles Bombled Kavallerianfall olja

354263

LOUIS CHARLES BOMBLED (Frankrike, 1862-1927): Kavallerianfall, signerad Ch. Bombled, olja på pannå, 20x53 cm

Färgbortfall, retuscher, liten spricka i pannån

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Budhistorik (15 bud)
2265214
6 000
2265213
5 800
2265211
5 600
2265210
5 400
2265209
5 200

Slutpris SEK:
6 000
586 EUR, 686 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.