Orientmatta Tabriz

354262

ORIENTMATTA, Tabriz, signerad, ca 345 x 258 cm

Skador, fläckar

Mattor/Textilier, Äkta mattor

Rum 14

Orientmatta Tabriz

Budhistorik (22 bud)
2264963
15 500
2264692
15 000
2264962
15 000
2264692
14 500
2264616
14 000

Slutpris SEK:
15 500
1 514 EUR, 1 772 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.