Stig Claesson färglitografier

354254

STIG CLAESSON (Slas), (1928-2008): (2), delvis Stockholmsmotiv, "Söder Mälarstrand -vy från Västerbron", Vintrig lantidyll, signerad Stig Claesson 77 respektive 75, 280/300 respektive 296/300, färglitografi, ca 43x55 cm

Tavelvagn 5

Stig Claesson färglitografier

Budhistorik (3 bud)

2264187
2257624
2254704

Slutpris SEK:
36 EUR, 42 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.