Ampel brons

354251

AMPEL, för 4 ljus, 1800-tal förgylld och patinerat brons, höjd ca 58 cm, diameter ca 23 cm

Belysning, Taklampor, Diverse

Rum 11

Ampel brons

Budhistorik (6 bud)
2261582
3 800
2261330
2260772
2 600
2256860
2255355

Slutpris SEK:
3 800
371 EUR, 434 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.