Oidentifierad konstnär oljemålning

354247

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal), Stilleben, otydligt monogramsignerad CH(?) och daterad 74, olja på duk, ca 46x62 cm

Skador, krackeleringar

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Budhistorik (2 bud)

2253501
2253418

Slutpris SEK:
147 EUR, 171 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.