Armband 18 k guld

354246

ARMBAND, 18 k guld, 2 ankarkedjor med 3 fasetterade röda stenar, 1900-tal, en dekordel stämplad Nils Carlén, Stockholm 1812, säkerhetskedja, total vikt ca 7,4 g

Stenar med nagg, dekordel med gåvogravyr

Guld/Smycken

Kundcenter

Armband 18 k guld

Budhistorik (8 bud)
2264992
1 600
2264981
2262010
1 400
2261339
1 300
2259612

Slutpris SEK:
1 600
156 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.