Skulptur måne

354245

DEKORATIV SKULPTUR, 1900-tal, "måne", skulperat bronserat trä, höjd 62x40 cm

Äldre lagning

Konst, Skulpturer, Diverse

Rum 20

Skulptur måne

Budhistorik (6 bud)
2264037
2263810
700
2263809
650
2263808
600
2256915
550

Slutpris SEK:
147 EUR, 171 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.