Appliquer brons

354244

APPLIQUER, 1 par, 1800-tal, empirestil, förgylld brons, höjd ca 49 cm

Diverse, Belysning

Monter 3

Appliquer brons

Budhistorik (7 bud)
2265672
5 600
2265665
5 400
2265628
5 200
2265535
5 000
2262832

Slutpris SEK:
5 600
547 EUR, 640 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.