Boksnurra England

354242

BOKSNURRA, på hjul, England, 1900-tal, med intarsia, höjd 78, 48 x 48 cm

Renoverad, smärre krackelyr

Rum 4

Boksnurra England

Budhistorik (22 bud)
2265081
3 200
2265087
2265081
2 800
2265080
2 600
2264786
2 400

Slutpris SEK:
3 200
313 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.