Psalmonikum

354240

PSALMONIKUM, 1900-talets andra hälft, baksidan daterad 1977, stråke, längd ca 104 cm

Diverse, Samlarobjekt, Instrument

Psalmonikum

Budhistorik (1 bud)

2263943
2016-01-16 23:28:53

2016-01-17 kl 19:03
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.