Skrivbord stol Selva

354239

SKRIVBORD, STOL, 1900-talets andra hälft, skyltmärkt Selva Made in Italy, grönmålat, höjd 81, 110 x 56 cm, sitthöjd 52 cm

Bruksslitage

Rum 19

Skrivbord stol Selva

Budhistorik (13 bud)
2254900
3 600
2264613
3 400
2254900
3 200
2264280
2254900
2 800

Slutpris SEK:
3 600
352 EUR, 411 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.