Bordslampor empire stil

354236

BORDSLAMPOR, 1 par, empirstil, 1800-talets senare del, marmor och förgylld brons, total höjd 58 cm

Smärre slitage på marmorn

Belysning, Bordslampor, Diverse

Rum 20

Bordslampor empire stil

Budhistorik (34 bud)
2265518
11 000
2265520
10 500
2265518
10 000
2265513
9 800
2265509
9 600

Slutpris SEK:
11 000
1 075 EUR, 1 257 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.