Sengustavianska stolar

354235

STOLAR, 2 st, sengustavianska lindomearbeten, signerade OES (Olof Ericsson, stolmakare i Lindome)
Proveniens; familjen Von Plomgen

Förstärkta, fläckig klä'dsel

Rum 4

Sengustavianska stolar

Budhistorik (26 bud)
2265422
13 500
2265436
13 000
2265422
12 500
2265431
12 000
2265422
10 500

Slutpris SEK:
13 500
1 319 EUR, 1 543 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.