Bricka skålar mässing

354229

BRICKA, SKÅLAR 3+3 st, FAT, 2 st, mässing, 1900-talets första hälft, orientalisk dekor med lejon och elefanter, brickans längd med handtag 60 cm

Bruksslitage

Ändringar/tillägg
1 extra fat på fötter medföljer

Orientaliskt, Konsthantverk, Metall, Diverse

Monter 3

Bricka skålar mässing

Budhistorik (4 bud)

2263359
450
2257346
2256876
2255688

Slutpris SEK:
450
44 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.