Ulf Trotzig etsning

354224

ULF TROTZIG (1925-2013), "Havets blommor", signerad och daterad -60, etsning, E A, 39,5x 49 cm, bok medföljer

Gulnad

Fack 21

Ulf Trotzig etsning

Budhistorik (2 bud)

2263949
2260454

Slutpris SEK:
34 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.